t. 32 360 60 24 e. [email protected]
O nas
Nasza historia
Klinika Dental Danecka powstała w roku 1996. Od tego czasu wiele się u nas zmieniło. Wynika to z chęci zapewnienia naszym Pacjentom opieki stomatologicznej na jak najwyższym poziomie. Dlatego też grono naszych specjalistów stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, kursach specjalistycznych oraz kongresach. Stomatologia zmienia się z dnia na dzień, dlatego w naszej klinice stawiamy na nowoczesne technologie. Pozwalają one na precyzyjną diagnostykę oraz ułatwiają komunikację pomiędzy lekarzem i Pacjentem.
 
 
Każdy Pacjent to osobna, wyjątkowa historia. Ta świadomość sprawia, że do każdego Pacjenta zawsze podchodzimy indywidualnie. Szukamy najlepszego planu leczenia, który będzie odpowiedzią na Państwa potrzeby.
 
„Nasza klinika została stworzona przez osobę, dla której stomatologia stała się wielką pasją.”
 
 
 
 
Najważniejsze jest dla nas zadowolenie i uśmiech pacjenta.
 
Zgodnie z naszą filozofią lekarz stomatolog może spełnić marzenie Pacjenta o zdrowym i pięknym uśmiechu, który stanie się jego wizytówką.
 

 

Zespół
Iwona Pieniążek
Porady
U dentysty bez bólu
Dentofobia to powszechny problem objawiający się lękiem i unikaniem wizyt u dentysty. Osoby z zaburzeniami lękowymi lub fobiami są bardziej podatne na rozwój dentofobii, a jej przyczyny są różne i mogą być wynikiem negatywnych doświadczeń z...
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
t. 32 360 60 24
e. [email protected]